Urodziny na sali zabawZadzwoń do nas i zarezerwuj termin na urodziny swojej pociechy już dziś! Osoby składające rezerwację bez wpłaconej zaliczki, mają 3 dni na dowiezienie lub przelanie zaliczki, po upływie 3 dni termin zostaje zwolniony.
 W zakładce Rezerwacje mogą Państwo sprawdzić zajęte terminy na organizację urodzin w Sali Zabaw. Jeśli nie ma interesującego Państwa terminu zapraszamy do skorzystania z opcji wizyty Animatorów na urodzinkach w domu, czyli Urodziny u Klienta.


Zachęcamy do skorzystania z atrakcji dodatkowych na urodzinach, zapraszamy do zakładki z opisem ATRAKCJI.W czasie urodzin dorośli mogą spędzić przyjemnie czas na kawce w naszej kawiarni.


Regulamin organizacji urodzin w Sali Zabaw:


1.       Zaliczka wpłacona przez zamawiającego jest bezzwrotna.
2.       Zmianę terminu bez utraty zaliczki można zgłosić do 3 dni przed terminem rezerwacji, po tym terminie zaliczka przepada.
3.       Wpłacenie zaliczki jest jednoznaczne z akceptacją warunków niniejszego regulaminu.
4.       Zaliczka wynosi 100 PLN i jest odejmowana od końcowego kosztu imprezy.
5.       Wszelkie ustalenia odnośnie wybranego pakietu oraz dodatkowych opcji, należy zgłaszać najpóźniej 5dni przed urodzinami. Jeśli zamawiający nie poinformuje o wyborze opcji, automatycznie przyjmowana jest opcja „B” bez atrakcji dodatkowych.
6.      W razie nie poinformowania o rezygnacji z urodzin bądź chęci zmiany terminu do 3 dni przed terminem rezerwacji, Zamawiający zobowiązany jest uiścić 100% kosztu wybranej opcji, w przypadku nie wybrania opcji – pokrywa koszt opcji „B”.
7.       Nie ma możliwość otrzymania rabatu w razie rezygnacji z którejś z atrakcji.
8.       Istnieje możliwość rezygnacji z poczęstunku w opcji „B” otrzymując w zamian animacje zabaw lub malowanie twarzy. Fakt ten trzeba zgłosić do 3 dni przez terminem imprezy urodzinowej.
9.      Nie ma możliwość samodzielnego malowania dzieci, przynoszenia piniaty lub skręcania balonów.
10.   Za gości uważane są dzieci: od dzieci chodzących do 13 roku życia.
11.   Jubilat oraz jego rodzeństwo są wliczani do liczby gości.
12. Poczęstunek dla rodziców (kawa, herbata, itp.) serwowany jest za dodatkową opłatą, zgodną z cennikiem dostępnym w naszej kawiarni. Nie ma możliwości samodzielnego robienia kawy oraz przynoszenia jej w termosie.
13.   Organizator zezwala na dostarczenie własnego tortu przez Zamawiającego, jednak nie ponosi za to odpowiedzialności.
14.   W razie rezygnacji z tortu w przypadku opcji „E” przysługuje możliwość otrzymania w zamian 2kg ciasta.
15.   Zdjęcia robione w trakcie imprezy urodzinowej, przekazywane są Organizatorowi na nośniku przez niego dostarczonym.  Zdjęcia na komputerze przetrzymywane są do 10dni od imprezy urodzinowej. Po tym terminie nie ma możliwości wydania duplikatu.
16.   Zabrania się  spożywania napojów alkoholowych w lokalu i jego obrębie.
17.   Sala Zabaw nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w obiekcie.
18. Organizator (prawny opiekun jubilata) urodzin jest odpowiedzialny za gości zaproszonych do Sali Zabaw i ponosi odpowiedzialność finansową za szkody spowodowane przez swoich gości.
19.   Uczestników zabawy urodzinowej obowiązuje główny regulamin Sali Zabaw dostępny przy wejściu do Sali Zabaw.
20.   Sala zabaw rezerwowana jest na 2 godziny, bądź dłużej przy opcji przedłużonej, co oznacza, iż na Salę można przybyć 10min przez rozpoczęciem imprezy, po 2 godzinach trwania imprezy, obsługa sprząta salę, a uczestnicy imprezy opuszczają salę maksymalnie do 10min od zakończonego czasu imprezy.
21.   Rodzice zobowiązani są zdjąć obuwie wierzchnie bądź założyć ochraniacze, zaś dzieci bawią się w skarpetkach lub obuwiu na zmianę.

22.   Wszelkie zastrzeżenia rozpatrywane będą tylko i wyłącznie w czasie imprezy urodzinowej.