Urodziny na sali zabawZadzwoń do nas i zarezerwuj termin na urodziny swojej pociechy już dziś! Osoby składające rezerwację bez wpłaconej zaliczki, mają 3 dni na dowiezienie lub przelanie zaliczki, po upływie 3 dni termin zostaje zwolniony.
 W zakładce Rezerwacje mogą Państwo sprawdzić zajęte terminy na organizację urodzin w Sali Zabaw. Jeśli nie ma interesującego Państwa terminu zapraszamy do skorzystania z opcji wizyty Animatorów na urodzinkach w domu, czyli Urodziny u Klienta.


Zachęcamy do skorzystania z atrakcji dodatkowych na urodzinach, zapraszamy do zakładki z opisem ATRAKCJI.W czasie urodzin dorośli mogą spędzić przyjemnie czas na kawce w naszej kawiarni.Regulamin organizacji urodzin w Sali Zabaw:


1.     Rezerwacja terminu urodzin bez zaliczki utrzymywana jest maksymalnie do 3 dni. Po upływie tego czasu Sala Zabaw zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji bez konieczności powiadomienia o tym fakcie zamawiającego.
2.       Zaliczka wpłacona przez zamawiającego jest bezzwrotna. W razie zmiany terminu zaliczka zostaje aktualna.
3.       Wpłacenie zaliczki jest jednoznaczne z akceptacją warunków niniejszego regulaminu.
4.       Zaliczka wynosi 50 PLN i jest odejmowana od końcowego kosztu imprezy.
5.       Wszelkie ustalenia odnośnie wybranego pakietu oraz dodatkowych opcji, należy zgłaszać najpóźniej 5dni przed urodzinami. Jeśli zamawiający nie poinformuje o wyborze opcji, automatycznie przyjmowana jest opcja „B” bez atrakcji dodatkowych.
6.       Nie ma możliwości wymiany atrakcji dodatkowych, które standardowo są przypisane do danej opcji. Nie ma możliwość otrzymania rabatu w razie rezygnacji z którejś z atrakcji.
7.      Nie ma możliwość samodzielnego malowania dzieci, przynoszenia piniaty lub skręcania balonów.
8.       Plac zabaw przeznaczony jest dla dzieci do 13-stu lat. Za gości uważane są dzieci: od dzieci chodzących do 13 roku życia.
9.       Jubilat oraz jego rodzeństwo są wliczani do liczby gości.
10. Poczęstunek dla rodziców (kawa, herbata, itp.) serwowany jest za dodatkową opłatą, zgodną z cennikiem dostępnym w naszej kawiarni. Nie ma możliwości samodzielnego robienia kawy oraz przynoszenia jej w termosie.
11.   Organizator zezwala na dostarczenie własnego tortu przez Zamawiającego, jednak nie ponosi za to odpowiedzialności.
12.   W razie rezygnacji z tortu w przypadku opcji E przysługuje możliwość otrzymania w zamian 2kg ciasta.
13.   Poczęstunek przygotowany dla dzieci ze względów higienicznych musi być spożywany wyłącznie przy stole.
14.   Zdjęcia robione w trakcie imprezy urodzinowej, przekazywane są Organizatorowi na nośniku przez niego dostarczonym.  Zdjęcia na komputerze przetrzymywane są do 10dni od imprezy urodzinowej. Po tym terminie nie ma możliwości nagrania duplikatu płyty.
15.   Zabrania się  spożywania napojów alkoholowych w lokalu i jego obrębie.
16.   Sala Zabaw nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w obiekcie.
17. Organizator (prawny opiekun jubilata) urodzin jest odpowiedzialny za gości zaproszonych do Sali Zabaw i ponosi odpowiedzialność finansową za szkody spowodowane przez swoich gości.
18.   Uczestników zabawy urodzinowej obowiązuje główny regulamin Sali Zabaw.
19.   Sala zabaw rezerwowana jest na 2 godziny, bądź dłużej przy opcji przedłużonej, co oznacza, iż na Salę można przybyć 10min przez rozpoczęciem imprezy, po 2 godzinach trwania imprezy, obsługa sprząta salę, a uczestnicy imprezy opuszczają salę do 10min od zakończonego czasu imprezy.
20.   Rodzice zobowiązani są zdjąć obuwie wierzchnie bądź założyć ochraniacze, zaś dzieci bawią się w skarpetkach lub kapciach na zmianę.
21.   Wszelkie zastrzeżenia rozpatrywane będą tylko i wyłącznie w czasie imprezy urodzinowej.