Urodziny na sali zabaw Zadzwoń do nas i zarezerwuj termin na urodziny swojej pociechy już dziś! Osoby składające rezerwację bez wpłaconej zaliczki, mają 3 dni na dowiezienie lub przelanie zaliczki, po upływie 3 dni termin zostaje zwolniony.
 W zakładce Rezerwacje mogą Państwo sprawdzić zajęte terminy na organizację urodzin w Sali Zabaw. Jeśli nie ma interesującego Państwa terminu zapraszamy do skorzystania z opcji wizyty Animatorów na urodzinkach w domu, czyli Urodziny u Klienta.


Zachęcamy do skorzystania z atrakcji dodatkowych na urodzinach, zapraszamy do zakładki z opisem ATRAKCJI.W czasie urodzin dorośli mogą spędzić przyjemnie czas na kawce w naszej kawiarni.
Regulamin organizacji urodzin w Sali Zabaw:

1.       Zaliczka wpłacona przez zamawiającego jest bezzwrotna.
2.       Zmianę terminu bez utraty zaliczki można zgłosić do 3 dni przed terminem rezerwacji, po tym terminie zaliczka przepada.
3.       Wpłacenie zaliczki jest jednoznaczne z akceptacją warunków niniejszego regulaminu.
4.       Zaliczka wynosi 100 PLN i jest odejmowana od końcowego kosztu imprezy.
5.       Wszelkie ustalenia odnośnie wybranego pakietu oraz dodatkowych opcji, należy zgłaszać najpóźniej 5dni przed urodzinami. Jeśli zamawiający nie poinformuje o wyborze opcji, automatycznie przyjmowana jest opcja „B” bez atrakcji dodatkowych.
6.      W razie nie poinformowania o rezygnacji z urodzin bądź chęci zmiany terminu do 3 dni przed terminem rezerwacji, Zamawiający zobowiązany jest uiścić 100% kosztu wybranej opcji, w przypadku nie wybrania opcji – pokrywa koszt opcji „B”.
7.       Nie ma możliwość otrzymania rabatu w razie rezygnacji z którejś z atrakcji.
8.      Nie ma możliwość samodzielnego malowania dzieci, przynoszenia piniaty lub skręcania balonów.
9.       Za gości uważane są dzieci: od dzieci chodzących do 13 roku życia.
10.   Jubilat nie jest wliczany do liczby gości.
11. Poczęstunek dla rodziców (kawa, herbata, itp.) serwowany jest za dodatkową opłatą, zgodną z cennikiem dostępnym w naszej kawiarni. Nie ma możliwości samodzielnego robienia kawy oraz przynoszenia jej w termosie.
12.   Organizator zezwala na dostarczenie własnego tortu przez Zamawiającego, jednak nie ponosi za to odpowiedzialności.
13.   Zdjęcia robione w trakcie imprezy urodzinowej, przekazywane są Organizatorowi na nośniku przez niego dostarczonym.  Zdjęcia na komputerze przetrzymywane są do 10dni od imprezy urodzinowej.
14.   Zabrania się  spożywania napojów alkoholowych w lokalu i jego obrębie.
15.   Sala Zabaw nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w obiekcie.
16. Organizator (prawny opiekun jubilata) urodzin jest odpowiedzialny za gości zaproszonych do Sali Zabaw i ponosi odpowiedzialność finansową za szkody spowodowane przez swoich gości.
17.   Uczestników zabawy urodzinowej obowiązuje główny regulamin Sali Zabaw dostępny przy wejściu do Sali Zabaw.
18.   Sala zabaw rezerwowana jest na 2 godziny, bądź dłużej przy opcji przedłużonej, co oznacza, iż na Salę można przybyć 10min przez rozpoczęciem imprezy, po 2 godzinach trwania imprezy, obsługa sprząta salę, a uczestnicy imprezy opuszczają salę maksymalnie do 10min od zakończonego czasu imprezy.
19.   Rodzice zobowiązani są zdjąć obuwie wierzchnie bądź założyć ochraniacze, zaś dzieci bawią się w skarpetkach lub obuwiu na zmianę.
20.   Wszelkie zastrzeżenia rozpatrywane będą tylko i wyłącznie w czasie imprezy urodzinowej.